Тиждень безпеки дитини

З метою виховання особистої безпеки серед дітей та батьків, пропаганди здорового та безпечного життя, профілактики дитячого травматизму, формування в дітей свідомої звички дотримуватись правил індивідуальної гігієни та соціальної дистанції під час карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції проходить з 19.10 по 23.10.2020р Тиждень безпеки дитини

З дітьми проводяться ігри, заняття, практичні вправи, тренінги, обігруються небезпечні життєві ситуації.

Аби на дорозі «пригод» не зазнати - правила руху ми будем вивчати

Дитячий куточок пожежної безпеки в групі "Несумуйки"

Діти в грі "Пожежники"здобули практичні навички користування вогнегасником

Знайомство з отруйними та їстівними грибами

Ручки мити добре будемо! Про мікроби не забудемо!

Доки віруси гуляють, друзів ми не обнімаєм!

Діти навчились дотримуватись безпечної дистанції

Щоб відсіч вірусам надати, любим в руханки ми грати

Праця на свіжому повітрі дарує радість та задоволення!

На занятті малята з групи «Бджілка» виконали аплікацію «Пожежна драбина», а старші діти групи "Сонячні промінці" намалювали пожежні машини.

До тематичного дня «Пожежна безпека» вихователі групи «Фантазерики» виготовили настінну газету «Вогонь-друг, вогонь – ворог!»

Змалку правила вивчаємо - з чужими тваринами не граємо

22.10.20 р. педагоги з батьками прийняли участь у вечірньому колі «Безпека дитини вдома».  На цій зустрічі виступила керівник обласного центру Гуманної педагогіки Салієнко Н.О.