Педагогічний колектив

Найвища цінність освіти не тільки діти, а й педагоги, здатні до розвитку здібностей, таланту, спеціального захисту, збереження індивідуальності дитини.

Навчально – виховний процес здійснюють 26 педагогів

Вихователі – 20

Муз керівники – 2

Вчитель – логопед – 1

Вихователь – методист – 1

Інструктор з фізичного виховання -- 1

Завідувач – 1

Вихователі мають освіту

Вищу повну – 7

Вищу неповну – 13

За стажем педагогічної роботи

-       від 1 до 5 років – 5

-       від 5 до 10 років – 3

-       від 10 до 25 років – 7

-       від 25 і більше років – 11

Педагогічні звання

Вихователь-методист -- 6

Вчитель-методист -- 1

Педагогічний колектив творчий, стабільний, активно застосовує досягнення науки, передового педагогічного досвіду, удосконалює форми і методи роботи, впроваджує інновації в освітній процес.

Створив полікультурне середовище, яке сприяє здобуттю дошкільниками життєвого досвіду, навичок практичного життя, здійснює психолого-педагогічний супровід, формує риси інноваційної особистості та впроваджує концепцію життєтворчості.

У 2015-му році вихователі були учасниками другого фестивалю та практикумів з гуманого виховання для вихователів, батьків "Як любити дітей",  що проводився центром розвитку особистості "Единство"