Історія створення ДНЗ № 272

Дошкільний навчальний заклад № 272 «Тополинка» розташований в мальовничому куточку природи в оточенні культурних і спортивних закладів Бабушкінського району.

Дитячому садочку 43 роки. Він був заснований ВАТ «Дніпрошина» в 1968 році.

З перших років своєї роботи дошкільний заклад приділяв велику увагу фізичному вихованню дошкільнят. І як результат стало експонування досвіду ДНЗ на ВДНГ в м. Києві у 1970 році.

Минули роки, але досвід набував розвитку і в 1998 році на базі закладу  відбувся міський семінар для завідувачів «Дошкільний навчальний заклад  – школа зміцнення здоров'я».

В 2000р. педколектив прийняв участь у міському конкурсі «Методист року», в якому Мироненко Н.І. посіла ІІ місце.

Дошкільний заклад неодноразово був призером міського конкурсу «За краще подвір'я дошкільного закладу» (2003, 2005)

Педколектив отримав Подяку обласного управління освіти і науки за активну участь у роботі обласного педагогічного ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини - 2005».

В 2008 році на базі ДНЗ для вчителів – логопедів та вихователів логопедичних груп проведений міський семінар з питань «Використання міжаналізаторних зв'язків в процесі корекції мовлення дітей з порушеннями психологічного розвитку».

В 2011 році педагогічні проекти, педагогічні досвіди дошкільного закладу були представлені на обласному семінарі «Організація життєвого розвивального середовища та моделі освітнього процесу» за участю Гавриш Н.П. завідувача кафедрою дошкільною та початковою освіти Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко, Долинни О.П. завідувача відділом науково – методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

У 2013 році дошкільний заклад відсвяткував свій 45-річний ювілей.

24 квітня в "Тополинці" проводився районний семінар для вихователів "активно-пізнавальне ставлення до навколишнього світу дітей старшого дошкільного віку".

В жовтні 2013 року педагогічний колектив приймав активну участь у проведенні Всеукраїнського науково-практичного семінару "формування основ духовності у дітей дошкільного віку засобами мистецтва". Для учасників семінару творча група вихователів підготувала буклет "Витоки духовності", статті в журнал "Дошкільне виховання" та альманах "Нива знань".

В січні 2014 року наші вихованці підготували урочистий концерт, присвячений відкриттю КЗО ДНЗ№107 "Росток".

На данний час колектив нашого садочку готується до державної атестації, яка відбудеться у лютому.