Бегущая строка в HTML 11.08.2023р. о 11.00 відбудуться збори трудового колективу та громадкоськості (онлайн)

Інклюзивне навчання

В закладі дошкільної освіти відповідно до висновку інклюзивно-ресурсного центру на підставі заяв батьків дітей з особливми освітніми потребами організована інклюзивна група.    Особливістю навчально-виховного процесу інклюзивної групи є його індивідуалізація та диференциація. Освітній процес здійснюється відповідно вимог Базового компонента дошкільної освіти, комплексної освітньої програми для дітей раннього та передшкільного віку "Стежинки у Всесвіт" та програми "Віконечко" для дітей із затримкою психологічного розвитку.

З фахівців закладу створена команда психолого-педагогічного супроводу дитини, яка розробила індивідуально програму розвитку для дитини, враховуючи її наявний рівень розвитку. Дитині надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги практичним психологом, вчителем-логопедом, вихователями та асистентом вихователя відповідно рекомендацій ІРЦ. Кожні 3 місяці команда фахівців звіту про виконання завдань програми, реальні успіхи у навчанні та розвитку дитини.