Правила прийому

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

На виконання соціальних ініціатив Президента України у частині створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти, доручення Кабінету Міністрів України від 23.07.2013 № 24994/2/1-13 «(К. Грищенко) Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 30.07. 2013 №695 «Про створення умов для рівного доступу громадян до дошкільної освіти» з серпня 2013 року управлінням освіти забезпечено впровадження електронної реєстрації дітей для подальшого їх влаштування у дошкільні заклади.

Сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

Адреса  сайту         dnz-reg.nz.ua

!Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Шановні батьки. .Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви у розділі «Мої заявки», Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до Дошкільного навчального закладу у дні прийому батьків (понеділок 15:00 -17:00., четвер 10:00 -13:00.) з ксерокопією документів (свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до електронної заяви скан-копії вищевказаних документів, що дозволить не звертатися особисто до управління освіти.

Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Прийом дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків обо осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для прийому дітей до груп компенсуючого типу додатково подається висновок психолого - медико- педагогічної консультації, теріторіального лікувально - профілактичного закладу чи тубдиспансеру, направлення відділу освіти.