Про дистанційне навчання вихованців ЗДО у період карантину

12 бер. 2020
Про дистанційне навчання вихованців ЗДО у період карантину

У зв"язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  з 12.03.20р. педагогічні працівники здійснюють освітній процес у дистанційному режимі. Вихователі надсилають батькам для роботи з дітьми відео розвиваючих занять, інтерактивних ігор, квестів,  розважальних та оздоровчих заходів, проводять інтелектуальні тренінги, тести , підсумкові заняття. Батькам вихованців надають консультації щодо організації освітньої діяльності та безпеки дітей вдома, розпорядку дня, харчування та активного відпочинку дитини та підготовки до школи. Зазначену комунікацію, зворотній зв"язок з дітьми здійснюють у групах соціальних мереж, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти.  Пропонуємо три програми, які допоможуть працювати дистанційно Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger.